BY880-600-CT
CUT-TAPE VERSION. STANDARD RECO
BY880
BY880-600-CT Hakkında
BY880-600-CT, DComponents tarafından üretilen standart doğrultucu diyottur. DO-201AA axial paket içerisinde gelen bu diyot, 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 600V maksimum ters gerilim değerine sahiptir. İleri yöndeki gerilim düşüşü 1.1V @ 8A olarak belirtilmiştir. 1.5 µs ters kurtarma süresi ile standart kurtarma hızına sahip olan bu diyot, -50°C ile +175°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı için uygun olan BY880-600-CT, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüleri ve doğrultucu devrelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-201
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 8 A