BY880-50-CT
CUT-TAPE VERSION. STANDARD RECO
BY880
BY880-50-CT Hakkında
BY880-50-CT, DComponents tarafından üretilen bir standart doğrultma diyotudur. DO-201AA/DO-27 axial paket tipi ile Through Hole montaj yöntemi kullanır. 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, maksimum 50V ters gerilime dayanabilir. 1.1V forward gerilim düşüşü ile karakterize edilen diyot, geniş sıcaklık aralığında (-50°C ile 175°C arasında) çalışabilir. 1.5 µs reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. Güç kaynakları, invertörler ve doğrultma devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 50 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-201
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 8 A