BY880-200-CT
CUT-TAPE VERSION. STANDARD RECO
Üretici
DComponents
BY880
BY880-200-CT Hakkında
BY880-200-CT, DComponents tarafından üretilen standart doğrultma diyotudur. DO-201AA/DO-27 axial kapsülü ile through-hole montajına uygun bu komponent, 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 200V maksimum ters voltaj sınırlamasına sahiptir. Forward voltajı 8A'de maksimum 1.1V olan diyot, -50°C ile 175°C arasında çalışabilir. 1.5µs ters iyonlaşma zamanı (reverse recovery time) ile standart hızda iyileşme karakteristiği gösterir. Güç kaynakları, transformatör çıkışlarının doğrultulması, AC-DC dönüştürücüler ve genel AC uygulamalarında kullanılan endüstriyel bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-201
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 8 A