BY550-100
Std Rect, 100V, 5A
Üretici
DComponents
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BY550
BY550-100 Hakkında
BY550-100, DComponents tarafından üretilen standart doğrultucu diyottur. 100V ters voltaj ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile devre kartlarına direkt entegre edilebilir. Forward voltajı 5A akımda maksimum 1V olan bu diyot, güç kaynakları, motor kontrolü ve AC/DC dönüşüm uygulamalarında kullanılır. 1.5µs reverse recovery time ile standart hız karakteristiğine sahiptir. -50°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Axial
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 5 A