BY229X-800-E3/45
DIODE GEN PURP 800V 8A ITO220AC
BY229X
BY229X-800-E3/45 Hakkında
BY229X-800-E3/45, Vishay tarafından üretilen 800V ters gerilim ile çalışan 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasiteli standart doğrultma diyodudur. TO-220-2 Full Pack, izole tab paketi içinde sunulan bu bileşen, fast recovery özelliği sayesinde reverse recovery time'ı 145 ns ile sınırlıdır. -40°C ile 150°C arasında işletme sıcaklığına sahip olan diyot, 20A'de 1.85V forward voltage değerinde çalışır. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve indüktif yüklerin doğrultulması gereken endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. TO-220 paketinin ısı dağıtımı özellikleri, soket veya direkt PCB montajı ile kullanılmasına imkan tanır. Bileşen yaşlandırılmış (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A