BY229X-600-E3/45
DIODE GEN PURP 600V 8A ITO220AC
BY229X
BY229X-600-E3/45 Hakkında
BY229X-600-E3/45, Vishay tarafından üretilen 600V 8A kapasiteli standart doğrultma diyotudur. Fast recovery özelliğine sahip olan bu bileşen, 145 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır. TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab paketlemesi ile direkt monte edilebilen komponentin maksimum ön gerilim düşüşü 20A'de 1.85V'tur. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan diod, endüstriyel güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ters akım sızıntısı 600V'de 10µA ile belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A