BY229B-600-E3/45
DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
BY229B
BY229B-600-E3/45 Hakkında
BY229B-600-E3/45, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 600V ters voltaj dayanımı ve 8A ortalama doğrultulmuş akımla tasarlanmıştır. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, fast recovery özelliğiyle 145ns geri kazanım süresi sunar. Maksimum ileri gerilim 1.85V @ 20A'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışır. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. Bileşen üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A