BY229B-400HE3/81
DIODE GEN PURP 400V 8A TO263AB
BY229B
BY229B-400HE3/81 Hakkında
BY229B-400HE3/81, Vishay tarafından üretilen 400V 8A kapasiteli genel amaçlı hızlı iyileşme diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, şarj devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde doğrultma uygulamalarında kullanılır. 145 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlamaya uygun olan diyot, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Maksimum 20A'de 1.85V forward voltage karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A