BY229B-400-E3/45
DIODE GEN PURP 400V 8A TO263AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
BY229B
BY229B-400-E3/45 Hakkında
BY229B-400-E3/45, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyotudur. 400V ters voltaj ve 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 145ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, invertörler ve anahtarlama devrelerinde doğrultma işlevi görmektedir. Maksimum forward voltajı 20A'da 1.85V'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A