BY229-200-E3/45
DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
BY229-200
BY229-200-E3/45 Hakkında
BY229-200-E3/45, Vishay tarafından üretilen 200V ters voltaj kapasitesi ve 8A ortalama düzeltilmiş akım özelliklerine sahip genel amaçlı hızlı iyileştirme diyotudur. TO-220-2 paketinde sağlanan bu komponent, 145 ns reverse recovery time ile karakterize edilmiş olup 500ns'nin altında ve 200mA üzerinde akımlar için tasarlanmıştır. -40°C ile 150°C arasında çalışan üretim ortamında, güç kaynakları, AC/DC konverterler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında doğrultma işlevini yerine getirir. 1.85V forward voltage @ 20A ve 10µA @ 200V reverse leakage akımı ile düşük enerji kaybında çalışma özelliği sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 145 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.85 V @ 20 A