BY203-12STAP
DIODE AVALANCH 1.2KV 250MA SOD57
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BY203
BY203-12STAP Hakkında
BY203-12STAP, Vishay tarafından üretilen 1.2kV avalanche doğrultma diyotudur. SOD-57 axial kasa içinde sunulan bu bileşen, 250mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Hızlı kurtarma diyot teknolojisi ile 300ns reverse recovery time sunar ve 500ns'den kısa geri kazanım zamanında 200mA'den üzeri akımları destekler. -55°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, şarj devrelerinde, yüksek voltaj uygulamalarında ve EMI filtrelerinde kullanılır. 700V'de 2µA reverse leakage current ile minimum geri akım özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 250mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 700 V
Diode Type Avalanche
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-57, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 300 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-57
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.4 V @ 200 mA