BWC40-12HD
AREA SENSOR NPN L=50MM 12-24VDC
Üretici
IndustrialeMart
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
BWC40-12HD
BWC40-12HD Hakkında
BWC40-12HD, IndustrialeMart tarafından üretilen NPN çıkışlı optik area sensördür. 50mm ölçülebilir alanı ve reflektif algılama yöntemi ile nesnelerin varlığını tespit eder. 12V ile 24V arasında DC gerilim ile çalışan bu sensör, açık kollektör (open collector) çıkışında NPN lojik seviyesi üretir. -10°C ile 55°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışması ile endüstriyel uygulamalarda, montaj hatlarında, paket kontrol sistemlerinde ve malzeme teşhisi işlemlerinde kullanılır. Iç trigger mekanizması ile harici ayarlama gerektirmez.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Operating Temperature -10°C ~ 55°C (TA)
Output Type NPN - Open Collector
Package / Case Module
Part Status Active
Sensor Type Area Reflective
Trigger Type Internal
Voltage - Supply 12V ~ 24V