BRT12F-X007
PHOTOCOUPLER TRIAC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
BRT12F
BRT12F-X007 Hakkında
BRT12F-X007, Vishay tarafından üretilen 1 kanallı fotokuplör optoizolatördür. Triac çıkış tipine sahip bu komponent, LED tetiklemesi için 1.2mA maksimum akıma ihtiyaç duyar ve 300mA RMS on-state akımına kadar çalışabilir. 5300Vrms izolasyon gerilimi ile galvanik izolasyon sağlar. 10kV/µs static dV/dt hızına sahip olup, 600V off-state geriliminde çalışır. SMD 6-pin paketinde sunulan bu optoizolatör, AC güç kontrolü, motor sürücüleri, ısıtma sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 100°C arasında çalışır. CQC, UL ve VDE sertifikalarına sahiptir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Approval Agency CQC, UL, VDE
Current - DC Forward (If) (Max) 20 mA
Current - Hold (Ih) 500µA
Current - LED Trigger (Ift) (Max) 1.2mA
Current - On State (It (RMS)) (Max) 300 mA
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Type Triac
Package / Case 6-SMD, Gull Wing
Part Status Obsolete
Static dV/dt (Min) 10kV/µs
Supplier Device Package 6-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.1V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Off State 600 V