BR250D-80C2-12V
Seri / Aile Numarası
BR250D-80C2-12V
BR250D-80C2-12V Hakkında
BR250D-80C2-12V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 150 mA coil akımı ve non-latching coil türü kullanılmıştır. SPDT (1 Form C) kontakt yapısında 25A akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 208VAC veya 28VDC switching voltajını destekler. Işletme zamanı 15 ms, bırakma zamanı 15 ms olarak belirlenmiştir. 9VDC'de çalışma garantisi ve 3.5VDC'de serbest bırakılması sağlanmıştır. -70°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu rölesi, chassis mount yapısında ve plug-in termination stili ile endüstriyel otomasyon, kontrol devreleri ve güç anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 3.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max