BR250D-320C2-28V-015
Seri / Aile Numarası
BR250D
BR250D-320C2-28V-015 Hakkında
BR250D-320C2-28V-015, Microchip Technology tarafından üretilen 28VDC bobinli genel amaçlı güç rölesesidir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip olan rölede maksimum 25A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. 87.5mA bobini akımı ile 18VDC'de çalışmaya başlayan ve 5.1VDC'de serbest bırakan bu rölede işletme ve serbest bırakma süresi 15ms'dir. Non-Latching coil tipine sahiptir. Chassis mount tipi montaj ile plug-in terminasyon stili sağlanmaktadır. -70°C ile 125°C arasında çalışabilmekte, maksimum 208VAC ve 28VDC'de anahtarlama yapabilmektedir. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları ve elektrik panoları gibi birçok alanda kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 87.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 28VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 5.1 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max