BR250-80C2-12V
RELAY
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
BR250-80C2
BR250-80C2-12V Hakkında
BR250-80C2-12V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 150mA coil akımı gereklidir. SPDT (1 Form C) kontak yapısına sahip olup, 25A'ye kadar akım anahtarlaması yapabilir. Maksimum 208VAC veya 28VDC'de çalışabilir. 9VDC'de işletilmesi ve 3.5VDC'de serbest bırakılması garantilidir. 15ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı yanıt sağlar. Chassis mount tipi ile uygulamalara kolay entegrasyona sahiptir. Plug-in terminasyon stiliyle kablolama basitleştirilmiştir. -70°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. Endüstriyel kontrol, otomasyon, güç yönetimi ve anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 3.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max