BR250-80B2-12V
Seri / Aile Numarası
BR250-80B2-12V
BR250-80B2-12V Hakkında
BR250-80B2-12V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 150 mA coil akımı gerekir. SPDT (1 Form C) kontak konfigürasyonuna sahip olup, maksimum 25A kontak akımını anahtarlaştırabilen röle, 208VAC veya 28VDC'ye kadar gerilim seviyelerinde kullanılmaktadır. Non-latching tip olarak tasarlanmış olan cihaz, 15ms işletme ve 15ms bırakma süresine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-70°C ~ 125°C), otomotiv, endüstriyel kontrol sistemleri, güç dağıtımı ve genel anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. Şasi montajı için tasarlanmış olan röle, solder hook termination türü ile yapılandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 3.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max