BR250-320B3-28V-014
Seri / Aile Numarası
BR250-320B3-28V
BR250-320B3-28V-014 Hakkında
BR250-320B3-28V-014, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesıdır. 28VDC nominal bobine sahip olup, 87.5mA bobine akımında çalışır. SPDT (1 Form C) kontağı 25A akım kapasitesiyle, 208VAC ve 28VDC'de anahtarlama yapabilir. 18VDC'de işletmeyi garantiledikten sonra 5.1VDC'de serbest bırakılır. 15ms işletme ve serbest bırakma süresiyle hızlı yanıt sağlar. -70°C ile 125°C arasında güvenilir çalışır. Solder Hook terminalleriyle şasis monte edilir. Kontrol devrelerine, makine otomasyonlarına, harita ve sinyal anahtarlamalarına uygun genel amaçlı röledir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 87.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 28VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 5.1 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max