BR250-290C2-28V-015
RELAY
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
BR250-290C2-28V
BR250-290C2-28V-015 Hakkında
BR250-290C2-28V-015, Microchip Technology tarafından üretilen 28VDC coil voltajlı genel amaçlı güç rölesidir. SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt konfigürasyonu ile 25A akım kapasitesine sahiptir. 87.5mA coil akımı ile düşük enerji tüketimine ve 15ms işletme/serbest bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama yapabilir. 208VAC ve 28VDC maksimum anahtarlama voltajına uygun olan bu rölü, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları ve güç dağıtım panolarında kullanılır. Geniş -70°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığı, şasi montajı ve plug-in terminasyon tipi sayesinde çeşitli ortamlara adapte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 87.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 28VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 5.1 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max