BR247D-600C2-28V
BR247D
BR247D-600C2-28V Hakkında
BR247D-600C2-28V, Microchip Technology tarafından üretilen DPDT (2 Form C) kontaktlı latching tipi güç rölesidir. 28VDC coil voltajında çalışan bu röle, 10A kontakt akımı kapasitesine sahip olup, 208VAC ve 28VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. Chassis mount tipi konfigürasyonda sunulan bileşen, 46.7mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. 10ms işletme ve serbest bırakma zamanı, 18VDC minimum işletme voltajı ve -70°C ile 125°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve askeri uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Plug-in terminasyon stiline sahip röle, genel amaçlı röle kategorisinde yer almaktadır. Parça durumu obsolete olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 46.7 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 28VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max