BR247D-150A3-12V
Seri / Aile Numarası
BR247D
BR247D-150A3-12V Hakkında
BR247D-150A3-12V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı latching röle. 12VDC coil voltajı ile çalışan, tek bobinli tasarıma sahip bu bileşen, 80 mA coil akımı tüketir. DPDT (2 Form C) kontakt yapısı ile 10 A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 208VAC veya 28VDC'ye kadar gerilim anahtarlayabilir. Hızlı çalışma ve bırakma zamanlarına (10 ms) sahip olan röle, -70°C ile 125°C arasında güvenilir işlem gerçekleştirir. Plug-in terminasyon ve chassis mount yapısı ile endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları ve elektriksel anahtarlama devrelerinde kullanılan bir komponendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 80 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max