BR247-600A1-28V
Seri / Aile Numarası
BR247
BR247-600A1-28V Hakkında
BR247-600A1-28V, Microchip Technology tarafından üretilen DPDT (2 Form C) yapılandırmalı latching güç rölesidir. 28VDC coil voltajında 46.7mA akım ile çalışan bu rölede maksimum 10A kontakt akım kapasitesi bulunmaktadır. 208VAC veya 28VDC'de anahtarlama yapabilen bileşen, 18VDC minimum işletme voltajında devreye girer. 10ms işletme ve kapat süreleri ile hızlı komutasyon sağlar. -70°C ile +125°C arasında güvenli çalışma aralığına sahiptir. Socketable montaj türü ve plug-in terminasyon stiline sahip genel amaçlı röledir. Endüstriyel kontrol, otomasyon ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 46.7 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 28VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max