BR247-150A2-12V-005L
Seri / Aile Numarası
BR247-150A2-12V-005L
BR247-150A2-12V-005L Hakkında
BR247-150A2-12V-005L, Microchip Technology tarafından üretilen latching tipinde genel amaçlı güç rölesedir. 12VDC coil voltajında çalışan bu rölede 80 mA coil akımı kullanılmaktadır. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olan komponent, 10A kontakt akımı rating'ine ve maksimum 208VAC / 28VDC switching voltajına sahiptir. 10 ms operate ve release süreleriyle hızlı anahtarlama sağlayan bu rölede, 9VDC'de güvenli çalışma garantisinin yanı sıra -70°C ile +125°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında stabil performans sunulur. Chassis mount tipi montajlama ve plug-in terminasyon stiliyle endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon devreleri ve elektrik yönetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 80 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max