BR246D-320C1-28V
RELAY
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
BR246D
BR246D-320C1-28V Hakkında
BR246D-320C1-28V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) konfigürasyonlu güç rölesidur. 28VDC coil gerilimi ile çalışan bu röle, 10A kontakt kapasitesine sahiptir ve 87.5mA bobini akımıyla işletilir. Non-latching coil tipine sahip olup, 15ms işletim ve bırakma sürelerine sahiptir. 18VDC'de çalışması garantili, 5.1VDC'de serbest bırakılır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-70°C ~ 125°C) sayesinde endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. 208VAC ve 28VDC'de anahtarlama yapabilir. Soket takılı montaj şekli ve plug-in terminal stiline sahip olan bu röle, kontrol devreleri, sinyalizasyon sistemleri ve güç yönetim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 87.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 28VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 5.1 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max