BR246D-1000C1-48V
Seri / Aile Numarası
BR246D
BR246D-1000C1-48V Hakkında
BR246D-1000C1-48V, Microchip Technology tarafından üretilen 48VDC coil voltajına sahip genel amaçlı bir güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontağa sahip bu rölesi, 10A'e kadar anahtarlama kapasitesine ve maksimum 208VAC ya da 28VDC switching voltajına sahiptir. 48mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimine sahiptir. 15ms işletim ve serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt verir. -70°C ile 125°C arasında çalışabilir. Socket montajlı ve Plug-In terminasyonlu tasarımı sayesinde hızlı montaj ve değiştirme işlemlerine uygun olup, endüstriyel kontrolcüler, otomasyon sistemleri, enerji yönetimi cihazları ve güç denetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 48 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max