BR246D-1000B3-48V
Seri / Aile Numarası
BR246D
BR246D-1000B3-48V Hakkında
BR246D-1000B3-48V, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı chassis mount güç rölesidir. 48VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 10A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip olan cihaz, 208VAC ve 28VDC'ye kadar switching voltajı destekler. 15ms işletme ve gevşeme süreleri ile hızlı yanıt sağlar. Non-latching tipi bu rölesi, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları, elektriksel yükleme ve anahtarlama işlemlerinde kullanılır. -70°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 36VDC zorunlu işletme voltajında güvenilir performans gösterir. Solder hook terminaline sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 48 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max