BR246-80B2-12V-014L
Seri / Aile Numarası
BR246-80B2-12V
BR246-80B2-12V-014L Hakkında
BR246-80B2-12V-014L, Microchip Technology tarafından üretilen 12VDC coil voltajlı genel amaçlı güç rölessidir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 10A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 150mA coil akımı ile çalışan bu non-latching röle, 9VDC minimum işletme voltajında tetiklenir ve 3.5VDC'de serbest kalır. 15ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt veren bu komponent, -70°C ile 125°C arasında güvenli çalışır. Chassis mount terminasyonu ve solder hook bağlantı stili ile Panel uygulamalarına, kontrol sistemlerine, endüstriyel otomasyona ve elektrik denetim devrelerine uygundur. 208VAC ve 28VDC maksimum anahtarlama voltajını destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 3.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max