BR246-320B2-28V-028M
RELAY
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
BR246-320B2-28V
BR246-320B2-28V-028M Hakkında
BR246-320B2-28V-028M, Microchip Technology tarafından üretilen 28VDC bobinli güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontaktlı tasarımı ile 10A akım kapasitesinde çalışabilir. 87.5 mA bobinli akım çekimi ile düşük güç tüketimine sahip olan bu röle, non-latching tipi olup 18VDC minimum işletme gerilimi ve 5.1VDC işletme sonlandırma geriliminde çalışır. 15 ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. Chassis mount montaj tipi ve solder hook bağlantı stiline sahiptir. -70°C ile 125°C arasında çalışabilen bu röle, endüstriyel kontrol uygulamaları, otomotiv sistemleri ve genel amaçlı elektrik anahtarlaması uygulamalarında kullanılır. 208VAC ve 28VDC maksimum anahtarlama gerilimleriyle geniş uygulama yelpazesine uyarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 87.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 28VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 5.1 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max