BR246-1000B2-48V-034L
Seri / Aile Numarası
BR246-1000B2-48V-034L
BR246-1000B2-48V-034L Hakkında
BR246-1000B2-48V-034L, Microchip Technology tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesidir. 48VDC coil voltajında çalışan bu rele, 10 Amper kontakt akım kapasitesine sahiptir. Non-latching tipi olan rele, 15 ms işletme ve bırakma sürelerine sahip olup, 36 VDC minimum çalışma voltajında harekete geçer. 208VAC ve 28VDC'ye kadar switching voltajı destekler. Chassis mount tipi monte edilme şekliyle solder hook termination stiline sahiptir. -70°C ile +125°C arasında çalışabilir. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları, elektrik şalteleme devrelerinde ve güç denetim sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 48 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max