BR231D-450A1-28V
Seri / Aile Numarası
BR231D
BR231D-450A1-28V Hakkında
BR231D-450A1-28V, Microchip Technology tarafından üretilen 28VDC çalışma voltajlı güç rölesedir. Single coil latching tipinde tasarlanmış olan bu rölede 62.2 mA coil akımı ile 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. 10A kontakt kapasitesi ile 208VAC ve 28VDC gerilim seviyelerinde anahtarlama işlemi gerçekleştirmektedir. 15 ms işletme ve bırakma sürelerine sahiptir. -70°C ile 125°C arasında çalışabilir. Socketable montaj tipi ve plug-in termination stiline sahip olan bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, aviyon sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 62.2 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 28VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max