BR231-450A2-28V
Seri / Aile Numarası
BR231-450A2-28V
BR231-450A2-28V Hakkında
BR231-450A2-28V, Microchip Technology tarafından üretilen 28VDC bobinli latching (kilitlemeli) güç rölessidir. 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 10A akım değerlendirmesi sunar. 62.2 mA bobinle çalışan bu röle, 28VDC ve 208VAC'e kadar anahtarlama gerilimi ile kullanılabilir. 15 ms işletme ve serbest bırakma süresi ile hızlı tepki gösterir. Şasiye monte edilebilen Plug-In terminasyon stiline sahiptir. -70°C ile +125°C arasında çalışan bu röle, 18VDC minimum işletme gerilimi gerektirir. Havacılık, endüstriyel kontrol, otomasyon ve askeri uygulamalarda kullanılan genel amaçlı güç röleleridir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 62.2 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 28VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Release Time 15 ms
Switching Voltage 208VAC, 28VDC - Max