BPS130-HG300P-3S
PRESSURE SENSOR, 300 PSIG, ANALO
Paket/Kılıf
3-SIP Module
Seri / Aile Numarası
BPS130
BPS130-HG300P-3S Hakkında
BPS130-HG300P-3S, Bourns tarafından üretilen board mount basınç sensörü ve transdüseridir. 300 PSI çalışma basıncında ±0.25% doğruluk ile analog voltage çıkış sağlar. 0.45V ile 4.95V arasında çıkış voltajı üretir ve 4.5V-5.5V beslemede çalışır. Gauge tipi basınç ölçümü yapan bu sensör, -40°C ile 150°C sıcaklık aralığında işletme kapasitesine sahiptir. PC pin terminasyon ve barbless port stili ile entegrasyon kolaylığı sağlar. Basınç kontrol sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve HVAC sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Output 0.45 V ~ 4.95 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 3-SIP Module
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Gauge
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V