BPS130-HA100P-3S
PRESSURE SENSOR, 100 PSIA, ANALO
Paket/Kılıf
3-SIP Module
Seri / Aile Numarası
BPS130-HA100P
BPS130-HA100P-3S Hakkında
BPS130-HA100P-3S, Bourns tarafından üretilen absolute basınç sensörüdür. 100 PSI (689.48 kPa) işletme basıncı ve 200 PSI (1378.95 kPa) maksimum basınç için tasarlanmıştır. 0.45V ile 4.95V arasında analog voltaj çıkışı sağlayan bu sensör, ±0.25% doğruluk oranına sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışmak üzere tasarlanmış olup, 4.5V-5.5V besleme gerilimi ile çalışır. 3-SIP modül paketinde sunulan ürün, PC pin termination özelliğine ve barbless port stiline sahiptir. Endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri, su arıtma uygulamaları ve elektronik kontrol sistemlerinde basınç izlemesi için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 200PSI (1378.95kPa)
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Output 0.45 V ~ 4.95 V
Output Type Analog Voltage
Package / Case 3-SIP Module
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Absolute
Termination Style PC Pins
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V