BMVK500ADAR15MD60G
CAP ALUM 0.15UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
BMVK500ADAR15MD60G
BMVK500ADAR15MD60G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen BMVK500ADAR15MD60G, 0.15µF kapasitanslı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ve 105°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 1.9mA ripple current kapasitesine sahip bi-polar yapı, radial can SMD paketinde sunulmaktadır. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 0.15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V