BMVK500ADA4R7MF60G
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
BMVK500ADA4R7MF
BMVK500ADA4R7MF60G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen BMVK500ADA4R7MF60G, 4.7 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile surface mount uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyona sahip bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü bulunan bu bileşen, radial can tipi SMD paketlendirme içerisinde sunulmaktadır. 120 Hz'de 16 mA ripple akımı taşıyabilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtrele işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V