BLVR-L20D-B1NS-N
SENSOR PRESSURE DIFF 20" H2O
Seri / Aile Numarası
BLVR-L20D-B1NS-N
BLVR-L20D-B1NS-N Hakkında
BLVR-L20D-B1NS-N, Amphenol tarafından üretilen diferansiyel basınç sensörü ve transdüseridir. 20 inç su sütunu (±7.23 PSI / ±49.83 kPa) maksimum basınç ölçüm aralığına sahiptir. Wheatstone Bridge çıkış tipinde 0-38 mV arasında sinyal üretir ve 6V besleme gerilimi gerektirir. ±2% doğruluk ile endüstriyel uygulamalar, HVAC sistemleri, hava akış kontrolü ve basınç monitorizasyonu gibi alanlarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı, barbless port stilinde iki yönlü bağlantıya sahiptir. 4-SIP paket formatında PC pin terminasyonu ile PCB monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Applications Board Mount
Maximum Pressure ±7.23PSI (±49.83kPa)
Operating Pressure ±0.72PSI (±4.96kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 38 mV (3.3V)
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 6V