BLCR-L30D-U2
SENSOR PRESSURE 30" H2O GAUGE
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
BLCR-L30D-U2
BLCR-L30D-U2 Hakkında
BLCR-L30D-U2, Amphenol tarafından üretilen analog basınç sensörü ve transdüseridir. 30 inç H2O (7.25 PSI / 50 kPa) maksimum basınç kapasitesi ile gaz ve sıvı basıncı ölçümü için tasarlanmıştır. ±0.5% yüksek doğruluk oranı ve 0-42 mV analog gerilim çıkışı sunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında kararlı çalışma aralığı, 1.8V-3.3V düşük voltaj beslemesi ile IoT uygulamaları, medikal cihazlar, endüstriyel kontrol sistemleri ve çevre izleme sistemlerinde kullanıma uygundur. SMD Gull Wing paketleme ve barbless port tasarımı PCB montajını kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 7.25PSI (50kPa)
Operating Pressure ±1.08PSI (±7.47kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 42 mV
Output Type Analog Voltage
Package / Case 6-SMD, Gull Wing, Top Port
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Gauge
Termination Style Gull Wing
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V