BLCR-L30D-D4
SENSOR PRESSURE 30" H2O DIFF
Paket/Kılıf
14-SOIC
Seri / Aile Numarası
BLCR-L30D-D4
BLCR-L30D-D4 Hakkında
BLCR-L30D-D4, Amphenol tarafından üretilen diferansiyel basınç sensörüdür. 30 inç su sütunu (±7.47 kPa) ölçüm aralığında çalışan bu transdüser, 0-42 mV aralığında analog gerilim çıkışı sağlar. ±0.5% doğruluk ile hassas ölçümler yapabilen sensör, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 1.8V-3.3V besleme gerilimi ile düşük güç tüketimli uygulamalar için uygun olan cihaz, SOIC paket içinde sunulmuş olup barbed port bağlantı stiline sahiptir. Klima sistemleri, hava akışı monitörizasyonu, tıbbi cihazlar ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 7.25PSI (50kPa)
Operating Pressure ±1.08PSI (±7.47kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 42 mV
Output Type Analog Voltage
Package / Case 16-SOIC Module, Dual Top Ports
Part Status Active
Port Style Barbed
Pressure Type Differential
Termination Style Gull Wing
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V