BLC-L20D-U2
SENSOR PRESSURE 20" H2O GAUGE
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
BLC-L20D-U2
BLC-L20D-U2 Hakkında
BLC-L20D-U2, Amphenol tarafından üretilen yüksek doğruluklu basınç sensörüdür. 20 inç su sütunu (50 kPa) ölçüm aralığında gauge tipi basınç ölçümü yapar. SMD gull wing konfigürasyonunda PCB montajı için tasarlanmış bu sensör, 0-38 mV analog gerilim çıkışı sağlar. ±0.5% doğruluk ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile HVAC sistemleri, hava filtresi izleme, diferansiyel basınç ölçümü ve gaz akış kontrol uygulamalarında kullanılır. Barbless port tasarımı ve düşük güç tüketimi (0.9V-1.8V) ile kompakt ve verimli çözüm sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 7.25PSI (50kPa)
Operating Pressure ±0.72PSI (±4.98kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 38 mV
Output Type Analog Voltage
Package / Case 6-SMD, Gull Wing, Top Port
Part Status Active
Port Style Barbless
Pressure Type Gauge
Termination Style Gull Wing
Voltage - Supply 0.9V ~ 1.8V