BJ30-BDT-P
SENSOR BGS REFLECTIVE 30MM PNP
Üretici
IndustrialeMart
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
BJ30-BDT-P
BJ30-BDT-P Hakkında
BJ30-BDT-P, IndustrialeMart tarafından üretilen endüstriyel fotoelektrik optik sensördür. Reflektif (BGS) algılama yöntemi kullanarak nesnelerin varlığını ve konumunu tespit eder. 30mm algılama aralığında çalışan bu sensor, 660nm dalga boyundaki kırmızı ışık kaynağı ile çalışmaktadır. 12-24V DC besleme gerilimine sahip PNP çıkış tipinde tasarlanmıştır. 1.5ms hızlı yanıt süresi ve IP65 koruma sınıfı ile endüstriyel ortamlarda kullanıma uygundur. Ayarlanabilir şekilde tasarlandığından farklı yüzey özellikleri olan materyallerin tespitinde kullanılabilir. Kablolu bağlantı şekline sahiptir. -25°C ile +55°C arasında çalışan bu sensor, üretim hatları, paket kontrol sistemleri ve otomasyonda yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Adjustment Type Adjustable
Connection Method Cable
Ingress Protection IEC IP65
Light Source Red (660nm)
Operating Temperature -25°C ~ 55°C (TA)
Part Status Active
Response Time 1.5ms
Sensing Method Reflective (BGS)
Voltage - Supply 12V ~ 24V