BAW101E6433HTMA1
DIODE ARRAY GP 300V 250MA SOT143
Paket/Kılıf
TO-253-4
Seri / Aile Numarası
BAW101
BAW101E6433HTMA1 Hakkında
BAW101E6433HTMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen 2 bağımsız diyot içeren bir diyot dizisi komponenttir. Surface mount TO-253-4 (SOT143) paketinde sunulan bu bileşen, 300V maksimum reverse voltajında ve 250mA ortalama doğrultulmuş akımda çalışabilir. Forward voltajı 100mA akımda maksimum 1.3V olup, reverse leakage akımı 250V'de 150nA'dir. 1µs reverse recovery time ve 500ns üzeri standart recovery hızına sahip olan komponent, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, ses amplifikatörleri ve genel doğrultma uygulamalarında kullanılır. Junction sıcaklığı maksimum 150°C'ye dayanabilir. Not For New Designs statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 250mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 250 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-253-4, TO-253AA
Part Status Not For New Designs
Reverse Recovery Time (trr) 1 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PG-SOT-143-3D
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 100 mA