BAW101E6327HTSA1
DIODE ARRAY GP 300V 250MA SOT143
Paket/Kılıf
TO-253-4
Seri / Aile Numarası
BAW101
BAW101E6327HTSA1 Hakkında
BAW101E6327HTSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen yüksek voltaj doğrultma diyotu dizisidir. Surface Mount SO-143 paketi içinde 2 bağımsız diyot barındıran bu komponent, 300V ters voltaj dayanımı ve 250mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1 µs reverse recovery time ile standart hızda diyot olarak tasarlanmıştır. Maksimum 1.3V forward voltage @ 100mA ve 150nA reverse leakage akımı özellikleriyle güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve EMI filtresi uygulamalarında kullanılır. Junction sıcaklığı maksimum 150°C'dir. Lütfen yeni tasarımlarda kullanılmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 250mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 250 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-253-4, TO-253AA
Part Status Not For New Designs
Reverse Recovery Time (trr) 1 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PG-SOT-143-3D
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 100 mA