BAV70WH6433XTMA1
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BAV70
BAV70WH6433XTMA1 Hakkında
BAV70WH6433XTMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen çift diyot dizisi (dual diode array) bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 80V ters voltaj ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. SOT-323 yüzey montajlı paket ile sağlanan BAV70, düşük sinyal uygulamalarında (<=200mA) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 4ns reverse recovery time özelliği ile hızlı anahtarlama işlemlerine uygun olan bu diyot, genel amaçlı doğrultma, anahtarlama ve koruma devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -150°C maksimum junction sıcaklığı ile çalışabilen komponent, 1.25V maksimum forward voltage'a (150mA'de) sahiptir. Ürün yeni tasarımlar için kullanılmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 70 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Not For New Designs
Reverse Recovery Time (trr) 4 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 150 mA