BAV70WE6327
HIGH SPEED SWITCHING DIODE
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BAV70
BAV70WE6327 Hakkında
BAV70WE6327, Rochester Electronics tarafından üretilen yüksek hızlı anahtarlama diyodudur. SC-70 (SOT-323) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 200mA DC ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 4ns reverse recovery time'a sahiptir. Maksimum 80V ters gerilim toleransı ile elektronik devrelerde hızlı anahtarlama uygulamalarında, RF demodülatörlerde, lojik devreler ve düşük sinyal işleme aplikasyonlarında kullanılır. 150°C'ye kadar işletme sıcaklığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 70 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 4 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 150 mA