BAV70SH6727XTSA1
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT363
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
BAV70SH
BAV70SH6727XTSA1 Hakkında
BAV70SH6727XTSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen 2 Pair Common Cathode konfigürasyonlu general purpose diyot dizisidir. Surface mount SOT-363 (6-VSSOP, SC-88) paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 80V reverse voltaj ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 4ns reverse recovery time'ı sayesinde hızlı anahtarlamaya uygun olan bu diyot dizisi, analog switch uygulamaları, lojik devre çıkış koruması, RF uygulamaları ve düşük sinyal seviyesi anahtarlamada kullanılır. Maksimum forward voltajı 1.25V@150mA olup, 150°C junction sıcaklığına kadar çalışabilir. Son sipariş dönemi durumundadır (Last Time Buy).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 70 V
Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Last Time Buy
Reverse Recovery Time (trr) 4 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package PG-SOT363-6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 150 mA