BAV70SH6327XTSA1
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT363
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
BAV70
BAV70SH6327XTSA1 Hakkında
BAV70SH6327XTSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen genel amaçlı diyot dizisidir. 2 çift common cathode konfigürasyonuna sahip bu diyot, 80V DC ters gerilim ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Small signal hızında çalışan ve 4ns reverse recovery time ile karakterize edilen bu komponent, 1.25V maksimum forward voltage değerine sahiptir. Surface mount 6-VSSOP (SOT-363) paketinde sunulan BAV70 dizisi, analog ve dijital devreler içerisinde sinyali koruması, sabit gerilim düzenleme ve AC demodülasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 150°C maksimum junction sıcaklığı ile endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 nA @ 70 V
Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Not For New Designs
Reverse Recovery Time (trr) 4 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package PG-SOT363-6
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 150 mA