BAV70DXV6T1
DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT563
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SOT-563
Seri / Aile Numarası
BAV70
BAV70DXV6T1 Hakkında
BAV70DXV6T1, onsemi tarafından üretilen genel amaçlı diyot dizisidir. İki çift common cathode konfigürasyonunda düzenlenmiş dört standart diyot içerir. 100V reverse voltage derecelendirmesi ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle, düşük sinyalli uygulamalarda anahtarlama ve lojik devreler, sinyal koruma, RF uygulamaları ve analog sinyal işleme için uygundur. 6ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama karakteristiği sağlar. SOT-563 yüzey montaj paketinde sunulan komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maximum forward voltage 1.25V @ 150mA olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5 µA @ 70 V
Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOT-563, SOT-666
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 6 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-563
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 150 mA