BAT30KFILM
DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BAT30K
BAT30KFILM Hakkında
BAT30KFILM, STMicroelectronics tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 30V maksimum reverse voltaj ve 300mA DC ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha kısa kurtarma süresine ve 530mV @ 300mA forward voltaj özelliklerine sahiptir. SC-79 (SOD-523) paketinde sunulan bu komponent, 22pF @ 0V 1MHz kapasitansı ve 5µA @ 30V reverse leakage akımı ile karakterizedir. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen bileşen, anahtarlama güç kaynakları, RF uygulamaları, düşük voltaj rektitatörler ve hızlı kurtarma diyot uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 300mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 300 mA