BAS70T-7-F
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT523
Paket/Kılıf
SOT-523
Seri / Aile Numarası
BAS70T
BAS70T-7-F Hakkında
BAS70T-7-F, Diodes Incorporated tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyottur. 70V ters voltaj ve 70mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, 1V ileri voltaj düşümü ile karakterize edilir. SOT-523 yüzey montaj paketinde sunulan kompakt tasarımı, minimalist elektronik uygulamaları için uygundur. 5ns ters kurtarma zamanı (trr) ile RF anahtarlama, lojik geçitleme ve güç dönüştürme devrelerinde kullanılır. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında işletilmesi mümkündür. Düşük kapasitans (2pF @ 0V) ve yüksek hız özellikleri sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case SOT-523
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA