BAS70LSYL
GENERAL-PURPOSE SCHOTTKY DIODE I
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-882
Seri / Aile Numarası
BAS70
BAS70LSYL Hakkında
BAS70LSYL, Nexperia tarafından üretilen genel amaçlı Schottky diyottur. 70V maksimum ters voltaj dayanımı ve 70mA ortalama doğrultulmuş akımı ile düşük sinyal uygulamalarında kullanılır. 1V maksimum ileri voltaj düşümü (15mA'de) sayesinde verimli doğrultma sağlar. 2pF kapasitansı ve küçük sinyal özellikleri ile yüksek frekans uygulamalarında, anahtarlama devreleri, RF demodülasyon ve tepe tutucu devrelerde yer alır. SOD-882 yüzey montaj paketinde sunulan komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 70 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package DFN1006BD-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA